Aktualności

Od 23 października 2017 roku w bazylice Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, rozpocznie się drugi etap budowy organów. Z tego powodu Msze Święte terminowe, z wyjątkiem wymienionych poniżej, będą odprawiane w kaplicy św. Siostry Faustyny w dolnej bazylice. Telewizja i Radio Miłosierdzie transmitować będzie tylko nabożeństwa i Msze Święte odprawiane w bazylice.

W przyszłą niedzielę (22 X) o godz. 12:00 Msza święta z błogosławieństwem dzieci i wspólną modlitwą za rodziny.

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia ogłasza nabór do chóru.

Od poniedziałku 16 października 2017 roku, zostaną wznowione transmisje wszystkich Mszy Świętych z bazyliki Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Restauracja Domu Duszpasterskiego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia zatrudni od zaraz...

W piątek (13 X) wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana. Godzina Miłosierdzia oraz Msza św. w Bazylice o godz. 15:20 w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszego Sanktuarium oraz wszystkich osób polecających się Bożemu Miłosierdziu. Msza św. dla chorych transmitowana z kaplicy klasztornej przez TVP KRAKÓW o godz. 17:00. Z racji II piątku miesiąca Msza święta dla rodziców przeżywających żałobę po śmierci dziecka w Bazylice o godz. 18:00.

Teatr Karola Wojtyły zaprasza na premiery dwóch spektakli opartych na dramatach Karola Wojtyły: "Przed sklepem jubilera" oraz "Brat naszego Boga".

W czwartek (5 X) uroczystość św. Siostry Faustyny. Poprzedzi je triduum rozpoczynające się w poniedziałek w czasie Mszy św. w kaplicy klasztornej o godz. 17:00. W sam dzień Msze św. w kaplicy o godz.: 6:30, 12, 17 i 18. Modlitewne czuwanie: „Ze św. Faustyną aż do nieba” od godz. 21:00 do 22:45.

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia ogłasza nabór do orkiestry symfonicznej i chóru.

W najbliższy czwartek 28 września 2017 roku odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej pierwszy w świecie druk obrazków Jezusa Miłosiernego.