Aktualności

W Wielki Czwartek Mszy świętej Wieczerzy Pańskiej w Bazylice Bożego Miłosierdzia przewodniczył ks. bp Jan Zając. - Chryste Wieczernika! Poślij nam Ducha Świętego, abyśmy z tego Wieczernika mogli wejść tego wieczoru w samo serce Eucharystii, w której objawia się miłosierna miłość Ojca Niebieskiego wobec każdego człowieka – wobec sióstr i braci w tak nielicznym gronie w tym łagiewnickim Wieczerniku. Niech Twój Duch dotrze do wieczerników naszych rodzin, wspólnot, sal szpitalnych, hospicjów, więzień i napełni nas zdziwieniem, jakim ogarnąłeś serca Apostołów przez Twe słowa i czyny podczas Ostatniej Wieczerzy – mówił na początku Mszy świętej honorowy kustosz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Zapraszamy do łączności z łagiewnickim Wieczernikiem poprzez transmisje internetowe:

W Wielki Piątek rozpoczyna się Nowenna przed Świętem Miłosierdzia. Polecił ją odmawiać Siostrze Faustynie sam Pan Jezus w sierpniu 1937 roku.

Od dziś w restauracji Domu Duszpasterskiego można zamawiać ciasta na Wielkanoc. Nasza kuchnia przygotowuje pyszny chlebek świąteczny, a także babki i inne wypieki. Kupując u nas, wspierasz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

W związku z licznymi telefonami i zapytaniami, informujemy, że w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach istnieje możliwość zamawiania intencji na Godzinę Miłosierdzia telefonicznie i internetowo. Zebrane w ten sposób intencje, ze względu na ograniczenia czasowe nabożeństwa, będą przedstawiane zbiorowo.